Informace o plavbě


Termín:

20.7.2024 - 3.8.2024


Cena účastnického poplatku:

  • 3600,- pro členy oddílu (do konce března)
  • 4100,- pro nečleny oddílu (do konce března)
  • 3900,- pro členy oddílu (do konce května)
  • 4400,- pro nečleny oddílu (do konce května)
  • 4200,- pro členy oddílu
  • 4700,- pro nečleny oddílu

Platby (vč. záloh) prosím plaťte převodem na náš oddílový účet u Fiobanky (2900131283/2010). Jako variabilní symbol je nutné uvést rodné číslo dítěte, které jste vyplnili na přihlášce. Platba musí být připsána na náš bankovní účet nejpozději do 15.6.2024. V případě neprovedení platby do 15.6. může být přihláška z naší strany stornována a místo bude uvolněno dalším zájemcům o tábor. 


Kde se nachází naše základna?

Tábořiště Hoštejn - Březná. To je kousek od Zábřehu na Moravě, na známé táborové základně U Čerta.

Děti jsou ubytovány ve dvojlůžkových stanech s železnou konstrukcí. Spí na matracích ve vlastních spacácích a na vlastních dekách. Základna má také srub s kuchyní a krytou jídelnou. K dispozici jsou suché záchody pro děti i personál, umývárna s vodou přírodní teploty (ke sprchování a mytí nádobí se voda ohřívá). K dispozici je neustálý přístup k pití, jídlo 5x denně. Na základně není elektřina.


Zdravotní zajištění:

Je zajištěno proškoleným zdravotníkem.

Pojištěni jsou všichni účastníci našich akcí (i tábora) u Generali Pojišťovny.


Voda:

Je hygienicky nezávadná z obecního vodovodu.


Program:

Je zřízený zkušenými instruktory a vedoucímy. Příběh je originální a více Vám nesmíme říci. Každopádně se nejedná o "Piráty z Karibiku" nebo "Ostrov Pokladů".


Co je v ceně?

Cena obsahuje dopravu tam i zpět, ubytování, 5x denně stravu + neustálý přístup k pití, výlety do okolí, hry, koupání, program s celotáborovou hrou a pojištění každého účastníka.

Nemáme žádné další volitelné doplatky za "lepší ubytování", "lepší jídlo", ani nic dalšího. Odborové organizace nebo zaměstnavatel rodičů dítěte může na tábor přispět - pokud potřebujete fakturu, prosím kontaktujte Lenočku nebo Stoupu.


Záloha a stornování přihlášky:

Dítě má svou účast na táboře rezervovanou po doručení vyplněné přihlášky a uhrazení zálohy min. 1000 Kč (případně plné částky za tábor).

Stornování přihlášky, z důvodu úrazu či nemoci, do 5 dne před odjezdem je zdarma (0,- Kč). Stornování přihlášky z jiných důvodů než zdravotních, či ze zdravotních důvodů, ale méně než 4 dny předem, je za 1000,- Kč. Storno musí být doloženo potvrzením od lékaře, aby Vám byla vrácena zbývající cena účastnického poplatku.


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky